1206L110/12SLYR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1206L110/12SLYR
JLCPCB Part #
C2153837
Description
-40℃~+85℃ 1.1A 10mΩ 12V 2.2A 300ms 50A 800mW 80mΩ 1206 Resettable Fuses ROHS