0298100.ZXEH
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0298100.ZXEH
Description
-40℃~+125℃ 0.562mΩ 100A 2kA@32V 31100 32V 87mV Bolt-In Fuse - Automotive Fuses ROHS