SMCG40A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG40A-HRA
JLCPCB Part #
C1976825
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 23.3A 40V 44.4V 64.5V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS