0218.032MXP
MFR.Part #
0218.032MXP
JLCPCB Part #
C178869
Package
D5xL20mm
Description
-55℃~+125℃ 32mA 35A@250VAC Glass Tube Fuse D5xL20mm Disposable fuses ROHS