SMCJ14CA-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ14CA-HRAT7
JLCPCB Part #
C1979627
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW@10/1000us 14V 15.6V 1uA 23.2V 64.7A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS