5.0SMDJ110CA-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
5.0SMDJ110CA-T7
JLCPCB Part #
C1977639
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 110V 122V 177V 28.3A 5kW@10/1000us 5uA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS