031502.8VXP
MFR.Part #
031502.8VXP
JLCPCB Part #
C3167129
Package
Plugin,D7xL32.4mm
Description
-55℃~+125℃ 100A 2.8A 250V Glass Tube Fuse 插件,D7xL32.4mm Disposable fuses ROHS