0230.750VXP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0230.750VXP
JLCPCB Part #
C3157113
Package
Plugin,D4.5xL14.5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 250V 35A、10kA 750mA Glass Tube Fuse 插件,D4.5xL14.5mm Disposable fuses ROHS