0230.250VXP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0230.250VXP
JLCPCB Part #
C3158108
Package
Plugin,D4.5xL14.5mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 250V 250mA 35A、10kA Glass Tube Fuse Plugin,D4.5xL14.5mm Disposable fuses ROHS