1812L200/12DR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
1812L200/12DR
JLCPCB Part #
C315901
Description
-40℃~+85℃ 1.2mm 100A 12V 1W 20mΩ 2A 2s 3.41mm 3.5A 4.73mm 70mΩ 1812 Resettable Fuses ROHS