0219.100MXAEP
MFR.Part #
0219.100MXAEP
JLCPCB Part #
C3161531
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100mA 150A 250V Glass Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS