VZT220M1HTR-0506
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VZT220M1HTR-0506
JLCPCB Part #
C23692917
Package
SMD,D5xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 22uF 5.8mm 50V 5mm ±20% SMD,D5xL5.8mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS