SG-2R2M1HSA-0407G
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
SG-2R2M1HSA-0407G
JLCPCB Part #
C783002
Package
Plugin,D4xL7mm
Description
-40℃~+105℃ 2.2uF 4mm 50V 7mm ±20% 插件,D4xL7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS