VUA101M1VTR-1010L
MFR.Part #
VUA101M1VTR-1010L
JLCPCB Part #
C134508
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-40℃~+125℃ 100uF 10mm 10mm 2000hrs@125℃ 35V ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS