VZH821M1CTR-1010
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VZH821M1CTR-1010
JLCPCB Part #
C249958
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 10mm 16V 5000hrs@105℃ 820uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS