VUA102M1ETR-1616
MFR.Part #
VUA102M1ETR-1616
JLCPCB Part #
C3029669
Package
SMD,D16xL16.5mm
Description
-45℃~+125℃ 1000uF 16.5mm 16mm 25V ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS