HBV220M1KTR-0810
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
HBV220M1KTR-0810
JLCPCB Part #
C3031593
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 10mm 22uF 80V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors