VZH681M1ETR-1313
MFR.Part #
VZH681M1ETR-1313
JLCPCB Part #
C249954
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-45℃~+105℃ 12.5mm 13.5mm 25V 5000hrs@105℃ 680uF ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS