RXW101M1HBK-0811
MFR.Part #
RXW101M1HBK-0811
JLCPCB Part #
C882144
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 11.5mm 50V 7000hrs@105℃ 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS