VZH4R7M1ETR-0406
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VZH4R7M1ETR-0406
JLCPCB Part #
C473417
Package
SMD,D4xL5.7mm
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 4.7uF 4mm 5.7mm ±20% SMD,D4xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS