RXQ221M2CBK-1825
MFR.Part #
RXQ221M2CBK-1825
JLCPCB Part #
C134631
Package
Plugin,D18xL25mm
Description
10000hrs@105℃ 160V 18mm 220uF 25mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS