VZH102M1ATR-1010
MFR.Part #
VZH102M1ATR-1010
JLCPCB Part #
C176684
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 1000uF 10V 10mm 10mm 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS