VZH471M1CTT-0810
MFR.Part #
VZH471M1CTT-0810
JLCPCB Part #
C882157
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-55℃~+105℃ 10mm 16V 470uF 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS