VE-4R7M2GTR-1313
MFR.Part #
VE-4R7M2GTR-1313
JLCPCB Part #
C249559
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 13.5mm 2000hrs@85℃ 4.7uF 400V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS