VZH331M1VTR-1313
MFR.Part #
VZH331M1VTR-1313
JLCPCB Part #
C249908
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-45℃~+105℃ 12.5mm 13.5mm 330uF 35V 5000hrs@105℃ ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS