RGA470M2GBK-1625
MFR.Part #
RGA470M2GBK-1625
JLCPCB Part #
C454150
Package
Plugin,D16xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 16mm 2000hrs@105℃ 25mm 400V 47uF ±20% 插件,D16xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS