ORE561M0JBK-0608
MFR.Part #
ORE561M0JBK-0608
JLCPCB Part #
C134865
Package
Plugin,D6.3xL8mm
Description
-55℃~+105℃ 2.5mm 5.6A@100kHz 5000hrs@105℃ 560uF 6.3V 6.3mm 8mm ±20% 插件,D6.3xL8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS