VZH331M1ATR-0607
MFR.Part #
VZH331M1ATR-0607
JLCPCB Part #
C134823
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-45℃~+105℃ 10V 2000hrs@105℃ 330uF 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS