VEU220M1CTR-0506
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VEU220M1CTR-0506
JLCPCB Part #
C134802
Package
SMD,D5xL5.7mm
Description
-45℃~+105℃ 16V 22uF 3000hrs@105℃ 5.7mm 5mm ±20% SMD,D5xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS