REA4R7M2WBK-1020P
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
REA4R7M2WBK-1020P
JLCPCB Part #
C134536
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 20mm 3000hrs@85℃ 4.7uF 450V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS