VZH221M1ETR-1008
MFR.Part #
VZH221M1ETR-1008
JLCPCB Part #
C249881
Package
SMD,D10xL7.7mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 2000hrs@105℃ 220uF 25V 7.7mm ±20% SMD,D10xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS