VZH220M1JTR-0607K
MFR.Part #
VZH220M1JTR-0607K
JLCPCB Part #
C311613
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
-45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 22uF 6.3mm 63V 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS