VZH101M1JTR-1313
MFR.Part #
VZH101M1JTR-1313
JLCPCB Part #
C249837
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-45℃~+105℃ 100uF 12.5mm 13.5mm 5000hrs@105℃ 63V ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS