HBW270M1VTR-0606
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
HBW270M1VTR-0606
JLCPCB Part #
C3031605
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+125℃ 27uF 35V 4000hrs@125℃ 5.8mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS