VE-471M1CTR-1010
MFR.Part #
VE-471M1CTR-1010
JLCPCB Part #
C249546
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 10mm 16V 2000hrs@85℃ 470uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS