VUX821M1HTR-1816
MFR.Part #
VUX821M1HTR-1816
JLCPCB Part #
C3029720
Package
SMD,D18xL16.5mm
Description
-40℃~+135℃ 16.5mm 18mm 50V 820uF ±20% SMD,D18xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS