RGA101M2ABK-1016
MFR.Part #
RGA101M2ABK-1016
JLCPCB Part #
C231215
Package
Plugin,D10xL16mm
Description
100V 100uF 10mm 16mm 2000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS