RXW471M1EBK-0820
MFR.Part #
RXW471M1EBK-0820
JLCPCB Part #
C311683
Package
Plugin,D8xL20mm
Description
20mm 25V 3.5mm 470uF 5000hrs@105℃ 65mΩ@100kHz 8mm 995mA@100kHz ±20% 插件,D8xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS