RGA470M1EBK-0511
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RGA470M1EBK-0511
JLCPCB Part #
C134587
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
11mm 2000hrs@105℃ 25V 2mm 47uF 5mm ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS