VUA391M1ETR-1010
MFR.Part #
VUA391M1ETR-1010
JLCPCB Part #
C358631
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-40℃~+125℃ 10mm 10mm 2000hrs@125℃ 25V 390uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS