RXC100M2GBK-1020
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
RXC100M2GBK-1020
JLCPCB Part #
C134616
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10mm 10uF 2000hrs@105℃ 20mm 218mA@100kHz 400V 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS