OVD101M1CTR-0606
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
OVD101M1CTR-0606
JLCPCB Part #
C23692902
Package
SMD,D6.3xL5.8mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 15000hrs@105℃ 16V 2.49A@100kHz 24mΩ@300kHz 5.8mm 6.3mm ±20% SMD,D6.3xL5.8mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS