VEJ101M1HTR-0810
MFR.Part #
VEJ101M1HTR-0810
JLCPCB Part #
C176665
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 100uF 10mm 2000hrs@105℃ 50V 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS