VE-471M1HTR-1316
MFR.Part #
VE-471M1HTR-1316
JLCPCB Part #
C249547
Package
SMD,D12.5xL16mm
Description
-40℃~+85℃ 12.5mm 16mm 2000hrs@85℃ 470uF 50V ±20% SMD,D12.5xL16mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS