VZH680M1JTR-1010
MFR.Part #
VZH680M1JTR-1010
JLCPCB Part #
C249949
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-45℃~+105℃ 10mm 10mm 5000hrs@105℃ 63V 68uF ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS