ORZ331M0JBK-0606
MFR.Part #
ORZ331M0JBK-0606
JLCPCB Part #
C2920646
Package
Plugin,D6.3xL6mm
Description
-55℃~+105℃ 330uF 6.3V 6.3mm 6mm ±20% 插件,D6.3xL6mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS