VZH4R7M1HTR-0406
MFR.Part #
VZH4R7M1HTR-0406
JLCPCB Part #
C164079
Description
-45℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 4.7uF 4mm 5.7mm 50V ±20% SMD,D4xL5.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS