VE-471M1ATR-0810
MFR.Part #
VE-471M1ATR-0810
JLCPCB Part #
C249545
Package
SMD,D8xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 10V 10mm 2000hrs@85℃ 470uF 8mm ±20% SMD,D8xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS