VE-102M1ATR-1010
Extended
Manufacturer
Lelon
MFR.Part #
VE-102M1ATR-1010
JLCPCB Part #
C134726
Package
SMD,D10xL10mm
Description
-40℃~+85℃ 1000uF 10V 10mm 10mm 2000hrs@85℃ ±20% SMD,D10xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS