VZH331M1JTR-1616
MFR.Part #
VZH331M1JTR-1616
JLCPCB Part #
C20415474
Package
SMD,D16xL16.5mm
Description
-55℃~+105℃ 16.5mm 16mm 330uF 63V ±20% SMD,D16xL16.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS